• Lorem ipsum

Ubiquiti

Toon:
€19,95
UniFi ODN cable, LC/LC, OM3, 850/1310, 1m Lees meer
Ubiquiti
Networks UniFi ODN 1m Glasvezel kabel OM3 LC Aqua-kleur
UniFi ODN cable, LC/LC, OM3, 850/1310, 1m
€19,95
€20,95
Universal Arm Bracket Lees meer
Ubiquiti
Networks UB-AM montagekit
Universal Arm Bracket
€20,95
Ubiquiti
€25,95
24VDC @ 0.5A, RJ-45 Lees meer
Ubiquiti
POE-24-12W-G
24VDC @ 0.5A, RJ-45
€25,95
€29,95
RJ45, 10/100/1000 Mbps, 100m Lees meer
Ubiquiti
Networks UF-RJ45-1G netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s SFP
RJ45, 10/100/1000 Mbps, 100m
€29,95
€32,95
1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs Lees meer
Ubiquiti
Networks UF-MM-1G 1250Mbit/s SFP 850nm Multimode netwerk transceiver module
1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs
€32,95
€32,95
UniFi Direct Attach, 1 m Lees meer
Ubiquiti
Networks UniFi Direct Attach 1m netwerkkabel Zwart
UniFi Direct Attach, 1 m
€32,95
€35,95
UniFi Direct Attach, 2 m Lees meer
Ubiquiti
Networks UniFi Direct Attach 2m netwerkkabel Zwart
UniFi Direct Attach, 2 m
€35,95
€49,95
NanoSwitch, RTL8367N-VB, (4) 10/100/1000 Mbps Ethernet RJ45 Lees meer
Ubiquiti
Networks NanoSwitch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Wit Power over Ethernet (PoE) (refurbished)
NanoSwitch, RTL8367N-VB, (4) 10/100/1000 Mbps Ethernet RJ45
€49,95
€49,95
NanoSwitch, RTL8367N-VB, (4) 10/100/1000 Mbps Ethernet RJ45 Lees meer
Ubiquiti
Networks NanoSwitch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Wit Power over Ethernet (PoE)
NanoSwitch, RTL8367N-VB, (4) 10/100/1000 Mbps Ethernet RJ45
€49,95
€58,95
2.4 GHz, 10/100 Ethernet RJ-45, 32 MB SDRAM, 8 MB Flash, 5+ km, PoE Lees meer
Ubiquiti
Networks NanoStation M2 150Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt
2.4 GHz, 10/100 Ethernet RJ-45, 32 MB SDRAM, 8 MB Flash, 5+ km, PoE
€58,95
€62,95
NanoStation AC Loco, 10/100/1000 Mbps Ethernet Port, Atheros MIPS 74Kc, 560 MHz, 64 MB DDR2, 179 x 77.5 x 59.1 mm Lees meer
Ubiquiti
Networks NanoStation 5AC Loco WLAN toegangspunt (refurbished)
NanoStation AC Loco, 10/100/1000 Mbps Ethernet Port, Atheros MIPS 74Kc, 560 MHz, 64 MB DDR2, 179 x 77.5 x 59.1 mm
€62,95
€62,95
Advanced Gigabit Ethernet Router Lees meer
Ubiquiti
Networks ER-X Ethernet LAN Zwart bedrade router
Advanced Gigabit Ethernet Router
€62,95
€74,95
5GHz, 150+Mbps, 22dBi, 20+km, 300mm, White Lees meer
Ubiquiti
Networks PBE-M5-300 Sector antenna 22dBi antenne
5GHz, 150+Mbps, 22dBi, 20+km, 300mm, White
€74,95
€74,95
5GHz, 13dBi, Atheros MIPS 24KC, 400MHz, 32MB SDRAM, 8MB Flash, Fast Ethernet, White Lees meer
Ubiquiti
Networks LocoM5 150Mbit/s
5GHz, 13dBi, Atheros MIPS 24KC, 400MHz, 32MB SDRAM, 8MB Flash, Fast Ethernet, White
€74,95
€75,95
NanoBeam M5, 16dBi, 5GHz Lees meer
Ubiquiti
Networks NanoBeam M5 16dBi antenne
NanoBeam M5, 16dBi, 5GHz
€75,95
€89,95
5x 10/100/1000 Ethernet Ports, PoE, USB 2.0 Lees meer
Ubiquiti
EdgeSwitch 5 XP
5x 10/100/1000 Ethernet Ports, PoE, USB 2.0
€89,95
€91,95
UAP-AC-LITE - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE Lees meer
Ubiquiti
Networks UAP-AC-LITE WLAN toegangspunt
UAP-AC-LITE - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE
€91,95
€92,95
2.4GHz, 150+ Mb/s, Fast Ethernet, 13+ km Lees meer
Ubiquiti
Networks NSM2 150Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt
2.4GHz, 150+ Mb/s, Fast Ethernet, 13+ km
€92,95
€101,95
Ubiquiti Networks UMA-D antenne 15 dBi Richtantenne RP-SMA Lees meer
Ubiquiti
Networks UMA-D antenne 15 dBi Richtantenne RP-SMA
Ubiquiti Networks UMA-D antenne 15 dBi Richtantenne RP-SMA
€101,95
€102,95
5 Ghz, 450 Mbps, 19 dBi, 10/100/1000 Ethernet, 128 MB DDR2, 8 MB Flash, 1.5:1 VSWR, 189 x 189 x 125 mm Lees meer
Ubiquiti
Networks NanoBeam 5AC Gen 2 450 Mbit/s Network bridge Wit
5 Ghz, 450 Mbps, 19 dBi, 10/100/1000 Ethernet, 128 MB DDR2, 8 MB Flash, 1.5:1 VSWR, 189 x 189 x 125 mm
€102,95
€103,95
Wi–Fi Access Point, In–Wall, Indoor, 802.11ac, 5GHz MIMO 2x2, 867Mbps, PoE, 3x 10/100/1000 Ethernet, White Lees meer
Ubiquiti
Networks UAP-AC-IW 867Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt
Wi–Fi Access Point, In–Wall, Indoor, 802.11ac, 5GHz MIMO 2x2, 867Mbps, PoE, 3x 10/100/1000 Ethernet, White
€103,95
€108,95
UAP-AC-LR - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE Lees meer
Ubiquiti
UniFi Indoor Long Range Access Point 2.4GHz/5GHz
UAP-AC-LR - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE
€108,95
€109,95
802.11AC, 1167 Mbps, Waterproof Lees meer
Ubiquiti
UniFi AC Mesh 1167Mbit/s PoE /WLAN Accespoint/RFB (refurbished)
802.11AC, 1167 Mbps, Waterproof
€109,95
Toon: