• Lorem ipsum

Beschrijving

Multimode fiber cable with LC connectors.

Networks UniFi ODN 1m Glasvezel kabel OM3 LC Aqua-k

€19,95
Op voorraad bij onze leverancier, voor 19.30 besteld morgen geleverd*

Sterk in service

Goede kennis

Beste kwaliteit


UniFi ODN cable, LC/LC, OM3, 850/1310, 1m Lees meer